Ražotājs: Origin Storage
Modelis: 400-BDVI-OS
EAN: 5056006170358
Origin Storage 400-BDVI-OS. SDD diskdziņa kapacitāte: 240 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 550 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 500 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ORIGIN STORAGE | €508.05 |
|
www.pc21.fr |
ORIGIN STORAGE | €517.24 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | Nē |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | Nē |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 500 MB/s |
| ECC | Jā |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Nē |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Savienojamie produkti | Dell Server |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |