Ražotājs: Origin Storage
Modelis: IBM-1920EMLCMWL-S17
EAN: 5056006128779
Origin Storage IBM-1920EMLCMWL-S17. SDD diskdziņa kapacitāte: 1920 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 550 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 520 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage IBM-1920EMLCMWL-S17 SSD diskdzinis 2.5" 1920 GB Serial ATA III eMLC | €582.42 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1920 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | eMLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 520 MB/s |
| Maksimālais nolasījums (4 KB) | 97000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Maksimālais rakstījums (4 KB) | 28000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 95000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 28000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 110 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 110 mikrosekunde |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| ECC | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Aktīva atkritumu savākšana | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| TBW vērtējums | 10512 |
| Savienojamie produkti | IBM Server |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 3 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 54,3 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |