Ražotājs: Origin Storage
Modelis: OTLC2563DNVMEM.2/80
EAN: 5056006150473
Origin Storage OTLC2563DNVMEM.2/80. SDD diskdziņa kapacitāte: 256 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 1950 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1200 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 8 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.3 |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 8 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 1950 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1200 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 102400 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 179200 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Piekļuves laiks | 0,2 ms |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| M.2 SSD izmērs | 2280 (22 x 80 mm) |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| ECC | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Zema blīvuma paritātes pārbaude (LDPC) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1000000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| TBW vērtējums | 100 |
| Tirgus segments | Mobilais |
| Savienojamie produkti | Universal |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Skrūves iekļautas | |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 3,3 V |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,89 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 2,83 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,48 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -45 - 105 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 98 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 98 % |
| Operacionālā vibrācija | 16 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Maksimālais darbības augstums | 120000 m |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |