| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG 850 EVO MZ-75E4T0 | €1347.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 4000 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 520 MB/s |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 7,2 W |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 4,7 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 6,8 mm |
| Augstums | 69,8 mm |
| Svars | 55 g |