Ražotājs: Samsung
Modelis: MZ-76E2T0B/EU
EAN: 8806088931791
Samsung 860 EVO. SDD diskdziņa kapacitāte: 2000 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 550 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 520 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2000 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| NAND zibatmiņas veids | MLC (Multi Level Cell) |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 520 MB/s |
| Kontrollera tips | Samsung MJX |
| Atbalsta ierīces snaudas režīmu | |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izlaides datums | 12/21/2017 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 3 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 3 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 4 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 6,8 mm |
| Augstums | 69,8 mm |
| Svars | 60 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -45 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ne-operacionālā vibrācija | 20 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Informācija par iepakojumu | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |