| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
SAMSUNG 960 EVO SSD 500GB NVMe M.2 1500MB/s write 3200MB/s read | €267.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 500 GB |
| Interfeiss | PCI Express |
| Atmiņas tips | V-NAND |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.2 |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 3200 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1800 MB/s |
| Maksimālais nolasījums (4 KB) | 330000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Maksimālais rakstījums (4 KB) | 330000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Kontrollera tips | Samsung Polaris |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iekšējs | |
| Izlaides datums | 2/14/2017 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 5,4 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80,2 mm |
| Dziļums | 22,1 mm |
| Augstums | 2,38 mm |
| Svars | 8 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |