Ražotājs: Samsung
Modelis: MZ-V7S500E
EAN: 0887276330518
Samsung 970 EVO Plus. SDD diskdziņa kapacitāte: 500 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 3500 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 3300 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung 970 EVO Plus M.2 500 GB PCI Express 3.0 V-NAND MLC NVMe | €85.14 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 500 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | V-NAND MLC |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.3 |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 3500 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 3300 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 600000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 550000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Kontrollera tips | Samsung Phoenix |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| Atbalsta ierīces snaudas režīmu | |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 3,3 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 9 W |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 6 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,003 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80,2 mm |
| Dziļums | 2,38 mm |
| Augstums | 22,1 mm |
| Svars | 8 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļautā programmatūra | Magician Software for SSD management |