| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Samsung 980 PRO M.2 250 GB PCI Express 4.0 TLC V-NAND NVMe | €86.90 |
|
www.ldlc.com |
Samsung SSD 980 PRO M.2 PCIe NVMe 250 Go | €99.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 250 GB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | V-NAND MLC |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.3c |
| Komponente | PC (dators) |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 6400 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2700 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 500000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 600000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 3,3 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 7 W |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 5 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80,2 mm |
| Dziļums | 2,38 mm |
| Augstums | 22,1 mm |
| Svars | 9 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |