Ražotājs: Samsung
Modelis: MZWLL12THMLA-00005
EAN: 0843715196480
Samsung PM1725b. SDD diskdziņa kapacitāte: 12800 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 3500 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 2800 MB/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG PM1725B MZWLL12THMLA | €3024.31 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 12800 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | V-NAND |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Lasīšanas ātrums | 3500 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2800 MB/s |
| Maksimālais nolasījums (4 KB) | 800000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Maksimālais rakstījums (4 KB) | 110000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 9 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |