Ražotājs: Samsung
Modelis: MZ7KM480HMHQ
EAN: 4009445023014
Samsung SM863a. SDD diskdziņa kapacitāte: 480 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 510 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 485 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 510 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 485 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 95000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 19000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |