Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 3200 GB |
| Interfeiss | SAS |
| Atmiņas tips | eMLC |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 1900 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 850 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 200000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 80000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 6,7 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 7,6 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 165 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 75 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 1,98 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |