Ražotājs: Seagate
Modelis: ZP2000CV3A002
EAN: 8719706434607
Seagate BarraCuda ZP2000CV3A002. SDD diskdziņa kapacitāte: 2 TB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 3600 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 2750 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| NVMe versija | 1.4 |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Lasīšanas ātrums | 3600 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2750 MB/s |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1800000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22,1 mm |
| Dziļums | 80,2 mm |
| Augstums | 3,58 mm |
| Svars | 8 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 0,5 G |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 133 mm |
| Iepakojuma dziļums | 13 mm |
| Iepakojuma augstums | 178 mm |
| Iepakojuma svars | 51 g |