Ražotājs: Seagate
Modelis: XS1920SE70094
EAN: 0763649144312
Seagate Enterprise Nytro 3332. SDD diskdziņa kapacitāte: 1920 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 2200 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1650 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 12 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE NYTRO 3332 XS1920SE70094 | €1145.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1920 GB |
| Interfeiss | SAS |
| Atmiņas tips | 3D eTLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 2200 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1650 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 230000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| ECC | |
| JEDEC standarts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2500000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 12 V |
| Strāva | 0,21 A |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,6 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 75 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Maksimālais miera stāvokļa augstums | 12192 m |
| Maksimālais darbības augstums | 3048 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 165 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |