Ražotājs: Seagate
Modelis: XS800LE70084
EAN: 0763649143971
Seagate Enterprise Nytro 3532. SDD diskdziņa kapacitāte: 800 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 2150 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1300 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 12 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE NYTRO 3532 XS800LE70084 | €2032.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 800 GB |
| Interfeiss | SAS |
| Atmiņas tips | 3D eTLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 2150 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1300 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 210000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 120000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| TBW vērtējums | 4400 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,6 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 165 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |