Ražotājs: Seagate
Modelis: ZA2000GM1A001
EAN: 0763649144909
Seagate FireCuda 120. SDD diskdziņa kapacitāte: 2000 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 560 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 540 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Seagate FireCuda 120 2.5" 2 TB Serial ATA III 3D TLC | €409.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2000 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Lasīšanas ātrums | 560 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 100000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 90000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1800000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7 |
| TBW vērtējums | 2800 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 5,5 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 0,005 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,13 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,3 mm |
| Augstums | 7,1 mm |
| Svars | 50 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 109 mm |
| Iepakojuma dziļums | 24 mm |
| Iepakojuma augstums | 155 mm |
| Iepakojuma svars | 100 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 292 mm |
| Kastes garums (Master) | 153 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 140 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 1,2 kg |