| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Seagate FireCuda 510 M.2 1 TB PCI Express 3.0 3D TLC NVMe | €549.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.3 |
| Komponente | PC (dators) |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Lasīšanas ātrums | 3450 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 3200 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 620000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 600000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1800000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 5,3 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,02 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22,1 mm |
| Dziļums | 80,2 mm |
| Augstums | 3,58 mm |
| Svars | 8,1 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 109 mm |
| Iepakojuma dziļums | 134,2 mm |
| Iepakojuma augstums | 24 mm |
| Iepakojuma svars | 62 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 278 mm |
| Kastes garums (Master) | 129 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 169 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 920 g |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |