Ražotājs: Seagate
Modelis: ZP2000GM3A033
EAN: 0763649174555
Seagate FireCuda Lightsaber Legends Special Edition. SDD diskdziņa kapacitāte: 2 TB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 7300 MB/s, Komponente: Portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate FireCuda Lightsaber Legends Special Edition M.2 2 TB PCI Express 4.0 NVMe | €316.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Lasīšanas ātrums | 7300 MB/s |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Displeja fona gaisma | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Iepakojuma platums | 155 mm |
| Iepakojuma dziļums | 157 mm |
| Iepakojuma augstums | 23 mm |
| Iepakojuma svars | 190 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Federālā komunikāciju komisija, RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |