Ražotājs: Seagate
Modelis: XA960ME10103
EAN: 0763649125793
Seagate Nytro 1551. SDD diskdziņa kapacitāte: 960 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 560 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 535 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 560 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 535 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 90000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 55000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 155 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 40 mikrosekunde |
| Self-Encrypting Drive (SED) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 3,2 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 1,2 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,2 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 77 g |