Ražotājs: Seagate
Modelis: XS1600LE10003
EAN: 0763649100714
Seagate Nytro 3530. SDD diskdziņa kapacitāte: 1600 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 2100 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 2000 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 12 Gbit/s, Komponente: PC (dators)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE NYTRO 3530 | €1685.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1600 GB |
| Interfeiss | SAS |
| Atmiņas tips | 3D eMLC |
| Komponente | PC (dators) |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 2100 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2000 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 400000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 145000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāva | 0,42 A |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 3 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 85 g |
| Loģistiskie dati | |
| Kastes uz paletes | 90 pcs |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |