Ražotājs: Seagate
Modelis: XF1230-1A1920
EAN: 0763649080481
Seagate XF1230-1A1920. SDD diskdziņa kapacitāte: 1,92 TB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 560 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 460 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Seagate SSD 1920GB 445/560 NYTRO XF 1230 SA3 SEA | | €1040.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1,92 TB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | eMLC |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 560 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 460 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 98000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 17000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 135 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 59 mikrosekunde |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 4,8 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 4,8 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,7 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100,3 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 85 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 95 °C |
| Operacionālā vibrācija | 3,08 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |