Ražotājs: Seagate
Modelis: YA480VC1A001
EAN: 0763649136577
Seagate Z1. SDD diskdziņa kapacitāte: 480 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 540 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 465 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate Z1 2.5" 480 GB Serial ATA III | €112.46 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 465 MB/s |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1200000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| TBW vērtējums | 180 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Sertifikācija | Halogen Free |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 2 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100,2 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 36 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 109 mm |
| Iepakojuma dziļums | 24 mm |
| Iepakojuma augstums | 155 mm |
| Iepakojuma svars | 84 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |