Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP256GBSS3A58A25
EAN: 4713436122098
Silicon Power Ace A58. SDD diskdziņa kapacitāte: 256 GB
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D NAND |
| Secīgās lasīšanas ātrums (ATTO) | 560 MB/s |
| Secīgās rakstīšanas ātrums (ATTO) | 530 MB/s |
| Secīgās lasīšanas ātrums (CDM) | 500 MB/s |
| Secīgas rakstīšanas ātrums (CDM) | 450 MB/s |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| ECC | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,9 mm |
| Dziļums | 7 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Vibrācijas izturība | 20 G |