Ražotājs: Toshiba
Modelis: THN-TR20Z4800U8(CS
EAN: 0889661182702
Toshiba TR200. SDD diskdziņa kapacitāte: 480 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 555 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 540 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC (dators)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponente | PC (dators) |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 555 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 82000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 88000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Fedora 21, Linux Mint 17.1, Ubuntu 14.10, openSUSE 13.2 |
| TBW vērtējums | 120 |
| Sertifikācija | UL/cUL, FCC, CE, RCM, KC, BSMI, VCCI, ISED |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 1,7 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 1 W |
| Jaudas patēriņš, ierīcei atrodoties miega režīmā | 10 mW |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 45,6 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 65 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |