Ražotājs: V7
Modelis: V7SSD1TBNV4E
EAN: 0662919115239
V7 V7SSD1TBNV4E. SDD diskdziņa kapacitāte: 1 TB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 7400 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 5200 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | Jā |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 7400 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 5200 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 520000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 270000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Atbalsta ierīces snaudas režīmu | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| TRIM atbalsts | Jā |
| Native Command Queuing (NCQ) | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 5,15 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 7,1 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,1 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Augstums | 9 mm |
| Svars | 40 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Federālā komunikāciju komisija, REACH, RoHS, UKCA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 65 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 9 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |