Ražotājs: V7
Modelis: V7SSD240GBM2SE
EAN: 0662919115147
V7 V7SSD240GBM2SE. SDD diskdziņa kapacitāte: 240 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 520 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 470 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 240GB V7 M.2 SATA SSD M.2 3D TLC | €16.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 520 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 470 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 470000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 65000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Atbalsta ierīces snaudas režīmu | Jā |
| TRIM atbalsts | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| Native Command Queuing (NCQ) | Jā |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS, UKCA, REACH |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,2 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 2,3 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,65 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Augstums | 9 mm |
| Svars | 40 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 65 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 9 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |