Ražotājs: Tefal
Modelis: GV9567E1
EAN: 3121040073933
Tefal Pro Express Ultimate Care GV9567E1. Dzelzs: 2600 W, Tvaika padeves darbības rādītāji: 500 g/min, Pazoļu plākšņu veids: Durilium AirGlide Autoclean soleplate. Auklas garums: 1,7 m. Platums: 250 mm, Dziļums: 423 mm, Augstums: 289 mm. Daudzums kārtā: 6 pcs, Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas): 680 pcs, Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas): 1400 pcs. Jauda: 2600 W
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Dzelzs | 2600 W |
| Tvaika padeves darbības rādītāji | 500 g/min |
| Pazoļu plākšņu veids | Durilium AirGlide Autoclean soleplate |
| Maksimālais tvaika spiediens | 7,7 bārs |
| Noņemams ūdens rezervuārs | |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1,9 L |
| Sildīšānas laiks | 2 min |
| Vertikālā tvaika funkcija | |
| Nepārtraukts tvaiks | 155 g/min |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 5 |
| Nepārtraukta tvaika difūzija | Sirds, Sānu, Uzgalis |
| Kaļķa nosēdumu savācējs | |
| Automātika pretapkaļķošanās sistēma | |
| Noņemams kaļķa nogulšņu savācējs | |
| ECO režīms | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Iestatījumu daudzums | 5 |
| Izsmidzināšanas funkcija | |
| Produkta krāsa | Balts, Pelēks |
| Precizitātes gals | |
| Aizslēgšana | |
| Pretpilēšanas funkcija | |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Ergonomika | |
| Ergonomisks rokturis | |
| Auklas garums | 1,7 m |
| Šļūtenes glabāšana | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 423 mm |
| Augstums | 289 mm |
| Svars | 5,26 kg |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 2600 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Gludekļa virsmas slīdēšanas zvaigznīšu apzīmējums | 5 |
| Gludekļa virsmas skrāpējumu izturības zvaigznīšu apzīmējums | 5 |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums kārtā | 6 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 680 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 1400 pcs |
| Kārtas uz paletes | 3 pcs |
| Daudzums uz paletes | 18 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 284 mm |
| Iepakojuma dziļums | 447 mm |
| Iepakojuma augstums | 344 mm |
| Iepakojuma svars | 5,5 kg |