| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC NSYOPB9U5F statnis 9U Pie sienas stiprināms statīvs Pelēks | €357.42 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Statņa kapacitāte | 9U |
| Tips | Pie sienas stiprināms statīvs |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Materiāls | Tērauds |
| Rāmja veids | atvērts |
| Sānu paneļi iekļauti | |
| Taustiņu bloķēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 500 mm |
| Augstums | 515 mm |