Ražotājs: Intellinet
Modelis: 714426
EAN: 0766623714426
Intellinet 714426. Tips: Brīvi stāvošs plaukts, Statņa kapacitāte: 48U, Regulējamas kājiņas, Uzlabota kabeļu pārvaldība, Ritentiņi. Svars: 25 kg. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Statņa kapacitāte | 48U |
| Tips | Brīvi stāvošs plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Rāmja veids | atvērts |
| Produkta dizains | 2 stabi |
| Pielāgojams dziļums | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Ritentiņi | |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 602,7 mm |
| Augstums | 2273,3 mm |
| Svars | 25 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Komplektā iekļauti uzgriežņi | |
| Sienas stiprināšanas komplekts | |
| Manuāls | |