Ražotājs: StarTech.com
Modelis: RK3236BKF
EAN: 0065030888431
StarTech.com RK3236BKF. Tips: Brīvi stāvošs plaukts, Statņa kapacitāte: 32U, Maksimālais svars (tilpums): 800 kg, Taustiņu bloķēšana, Ritentiņi. Svars: 101 kg. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Statņa kapacitāte | 32U |
| Tips | Brīvi stāvošs plaukts |
| Maksimālais svars (tilpums) | 800 kg |
| Produkta krāsa | Melns |
| Rāmja veids | Slēgts |
| Produkta dizains | 4 balsti |
| Aizmugures durvju konstrukcija | Tērauds |
| Parādes durvju konstrukcija | Stikls/tērauds |
| Sānu paneļa konstrukcija | Tērauds |
| Noņemamas aizmugurējās durvis | |
| Noņemamas priekšējās durvis | |
| Taustiņu bloķēšana | |
| Aizmugures durvju slēdzene | |
| Parādes durvju slēdzene | |
| Montāžas cauruma forma | Kvadrāts |
| Ritentiņi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 1000 mm |
| Augstums | 1600 mm |
| Iekšējais platums | 580 mm |
| Iekšējais dziļums | 990 mm |
| Svars | 101 kg |
| Stiprināšanas dziļums (min) | 14 cm |
| Stiprināšanas dziļumu (max) | 83 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Komplektā iekļauto uzgriežņu atslēgu skaits | 1 |
| Komplektā iekļauti uzgriežņi | |
| Uzgriežņu skaits | 40 |
| Skrūves iekļautas | |
| Skaits skrūvēm | 82 |
| Komplektā esošo paplākšņu skaits | 48 |
| Iepakojuma platums | 1615 mm |
| Iepakojuma dziļums | 1065 mm |
| Iepakojuma augstums | 360 mm |
| Iepakojuma svars | 101 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85381000 |
| Oriģinālās kastes platums | 1615 mm |
| Kastes garums (Master) | 1065 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 360 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Papildus informācija | |
| Atbilstības inustriālie standarti | EIA/ECA-310-E |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |