| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Acer AC Adapter (180W 19V) KP.18001.001 | €79.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 2.34 A |
| Izejas jauda | 180 W |
| Izejas spriegums | 19.5 V |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Savietojamība | G9-591,G9-591R,G9-592,G9-791,G9-792 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |