Ražotājs: AISENS
Modelis: ASLC-65WAUTO-BK
EAN: 8436574707137
AISENS ASLC-65WAUTO-BK. Mērķis, rezultāts: Universāls, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Produkta krāsa: Melns. Ilgtspējas sertifikāti: CE, RoHS. Kabeļa garums: 1,2 m, Platums: 50 mm, Dziļums: 115 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Rokasgrāmatas valodas: Multi, Iepakojuma platums: 138 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Universāls |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50 / 60 Hz |
| Izejas jauda | 65 W |
| Izejas spriegums | 18.5 - 20 V |
| Izejas strāva | 3,5 A |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Papildus strāvas savienotāji | 9 |
| USB pieslēgvietu skaits | 1 |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārspriegums, Pārkaršana, Īssavienojums, Zem sprieguma |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Savietojamība | Compaq, HP, LG, Acer, ASUS, Dell, Delta, Toshiba, Liteon, Nec, Gateway, Sumsung, Sony, Pin Plano, Lenovo |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Platums | 50 mm |
| Dziļums | 115 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Rokasgrāmatas valodas | Multi |
| Iepakojuma platums | 138 mm |
| Iepakojuma dziļums | 55 mm |
| Iepakojuma augstums | 225 mm |
| Iepakojuma svars | 540 g |
| Vienības apjoms | 1707,75 cm³ |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 592 mm |
| Kastes garums (Master) | 466 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 162 mm |
| Kastes svars (Master) | 10,8 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 44691,264 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |