Ražotājs: APC
Modelis: SYOPT007
EAN: 0731304278764
APC SYOPT007. Savietojamība: Symmetra PX250/500, Sertifikācija: CE, UL. Svars: 450 g. Iepakojuma platums: 95 mm, Iepakojuma dziļums: 80 mm, Iepakojuma augstums: 197 mm. Dimensijas (WxDxH): 93 x 35 x 43 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SCHNEIDER | €2191.06 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 450 g |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 93 x 35 x 43 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 95 mm |
| Iepakojuma dziļums | 80 mm |
| Iepakojuma augstums | 197 mm |
| Īpašības | |
| Savietojamība | Symmetra PX250/500 |
| Sertifikācija | CE, UL |