Ražotājs: ASUS
Modelis: 0A001-00048500
EAN: 5712505825709
ASUS 0A001-00048500. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Produkta krāsa: Melns. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS 0A001-00048500 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 65 W Musta | €43.90 |
|
www.proline.lv |
Asus ADAPTER 65W 19V 3.42 A 0A001-00048500 | €59.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50 - 60 Hz |
| Izejas jauda | 65 W |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Izejas strāva | 3,42 A |
| Zīmolu saderība | ASUS |
| Savietojamība | P751JA P552SA P552SJ P452SJ PU551JA BU403UA B551LG BU401LA PU551LD PU401LA PU301LA PU451LD P452SA BU201LA B551LA P452LJ BU401LG P452LA P552LJ PU551LA P552LA |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |