Ražotājs: ASUS
Modelis: 0A001-00053400
EAN: 5711783832362
ASUS 0A001-00053400. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 89 mm, Dziļums: 89 mm, Augstums: 32 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Asus Adapter 90W 19V 3P (5.5PHI) 5711783832362 iekārtas lādētājs | €32.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 1.5 A |
| Izejas jauda | 90 W |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Izejas strāva | 4,74 A |
| Zīmolu saderība | ASUS |
| Savietojamība | A20CE ET2230AUK A31DAG ET2031INT ET2231INT ET2030AGT ET2230AGK F31DAG K31DAG VM65N A31AN F31DA V220ICGT ET2230IUT ET2232INK |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 89 mm |
| Dziļums | 89 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |