Ražotājs: ASUS
Modelis: 0A001-00340100
EAN: 5711045680021
ASUS 0A001-00340100. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Produkta krāsa: Melns. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Adapter 2 Pin EU | €41.80 |
|
www.proline.lv |
Asus AC Adapt 2 Pin EU 0A001-00340100 | €56.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50 - 60 Hz |
| Izejas jauda | 33 W |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Izejas strāva | 1,75 A |
| Zīmolu saderība | ASUS |
| Savietojamība | 1015E C300MA X102BA X200LA X453MA X201E X200CA X202E X200MA X553MA |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |