Ražotājs: Bosch
Modelis: UPA-2420-50
EAN: 8717332336395
Bosch UPA-2420-50. Mērķis, rezultāts: Drošības kamera, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 220-240 V. Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Platums: 65 mm, Dziļums: 55 mm, Augstums: 85 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Bosch UPA-2420-50 strāvas adapteris & pārveidotājs Iekštelpas Melns | €52.78 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Drošības kamera |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 220-240 V |
| Ieejas frekvence | 50 Hz |
| Izejas spriegums | 24 V |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -30 - 80 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 30 - 85 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Dziļums | 55 mm |
| Augstums | 85 mm |
| Svars | 780 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |