| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Adapter AC 65W 3P | €50.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Izejas jauda | 65 W |
| Izejas spriegums | 19.5 V |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 300 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma svars | 400 g |