Ražotājs: DELL
Modelis: 0MFK9
EAN: 5704174003632
DELL 0MFK9. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Izejas jauda: 240 W. Svars: 200 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 252 mm, Iepakojuma dziļums: 159 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa Dell 240 W, 5 mm, 12.3 A, 19.5 V (0MFK9) | €153.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Izejas jauda | 240 W |
| Izejas spriegums | 19.5 V |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 200 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 252 mm |
| Iepakojuma dziļums | 159 mm |
| Iepakojuma augstums | 66 mm |
| Iepakojuma svars | 802 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044090 |