| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
DELL 74X5J virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 180 W Musta | €71.91 |
|
tietokonekauppa.fi |
Dell 180W, 100-240V, 50-60Hz, 19.5V, 9.23A | €92.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 180 W |
| Izejas spriegums | 19.5 V |
| Izejas strāva | 9,23 A |
| Savietojamība | M4600, M6300, M6400 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |