| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
DELL J938H power adapter/inverter Indoor 240 W Black | €89.00 |
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa Dell 240 W, 5 mm, 12.3 A, 19.5 V (J938H) | €155.35 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 240 W |
| Izejas spriegums | 19.5 V |
| Izejas strāva | 12,3 A |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |