Ražotājs: DELL
Modelis: RT74M
EAN: 5300668286750
DELL RT74M. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Izejas jauda: 90 W. Svars: 300 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 187 mm, Iepakojuma dziļums: 117 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Izejas jauda | 90 W |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 300 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 187 mm |
| Iepakojuma dziļums | 117 mm |
| Iepakojuma augstums | 68 mm |
| Iepakojuma svars | 338 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |