Ražotājs: DELL
Modelis: WK890
EAN: 4053162699267
DELL WK890. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 110-240 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 141 mm, Dziļums: 68 mm, Augstums: 17 mm. Pievienoti kabeļi: AC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
AC Adapter 90W 19.5V | €54.90 |
|
datatronic.fi |
DELL WK890 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 90 W Musta | €61.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 110-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 90 W |
| Izejas spriegums | 19.5 V |
| Savietojamība | Dell Studio |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| AC adaperis komplektā | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 141 mm |
| Dziļums | 68 mm |
| Augstums | 17 mm |
| Svars | 288 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |