Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26391-F1166-L220
EAN: 4051554516642
Fujitsu 3pin AC 19V/150W. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Savienotājs(i): 3pin. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
3PIN AC ADAPTER 19V/150W | €221.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 150 W |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Savietojamība | Celsius H720 |
| Darbības rādītāji | |
| Savienotājs(i) | 3pin |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |