Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Universāls |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Izejas spriegums | 5 / 6 / 7.5 / 9 / 12 / 13.5 / 15 V |
| Izejas strāva | 3 A |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārkaršana, Pārslodze, Pretējā polaritāte, Īssavienojums |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |