Ražotājs: HP
Modelis: V5Y26AA
EAN: 0889899006399
HP 45W USB Type-C AC. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 115-230 V. DC izejošais spriegums: +12V, +5V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 66 mm, Dziļums: 66 mm, Augstums: 28,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP 45W USB Type-C AC power adapter/inverter Indoor Black | €42.50 |
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa HP 45 W, 3 A, 19.5 V (V5Y26AA#ABB) | €167.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 115-230 V |
| Ieejas frekvence | 47/63 Hz |
| Izejas jauda | 45 W |
| Regulējams izejas spriegums | Nē |
| Savietojamība | Elite x2 1012 G1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 66 mm |
| Dziļums | 66 mm |
| Augstums | 28,5 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| DC izejošais spriegums | +12V, +5V |