| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP 609939-001 power adapter/inverter Indoor 65 W Black | €34.00 |
|
www.proline.lv |
HP Inc. AC Adapter 65W 609939-001-RFB | €44.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 65 W |
| Izejas strāva | 3,5 A |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |