| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HP Smart 120Watt 3P | €66.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 120 W |
| Izejas spriegums | 18.5 V |
| Izejas strāva | 2,5 A |
| Savietojamība | HP HDX X18-1000, HDX X18-1005, HDX X18-1010, HDX X18-1011, HDX X18-1012, HDX X18-1013, HDX X18-1020, HDX X18-1023, HDX X18-1024, HDX X18-1027, HDX X18-1050, HDX X18-1058, HDX X18-1070, HDX X18-1080, HDX X18-1088, HDX X18-1090, HDX X18-1180; EliteBook 85XX |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |