Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 110 - 240 V |
| Izejas jauda | 120 W |
| Izejas spriegums | 19.5 V |
| Izejas strāva | 6,15 A |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | Envy 14-j100, 15-j000, 15-j100, 15-q000, 15-q100, 15-q200, 15-q300, 15T-q300, 17-j000, 17-j100, 17-n000, 17-n100, 17-r000, 17-r100, 17-r200, 17t-n000, 17t-n100 / Omen 15-5000, 15-5200 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |