Ražotājs: HP
Modelis: BT796AA#ABB
EAN: 5711045223983
HP 90W Slim Adapter. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Svars: 220 g. Pievienoti kabeļi: AC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 90W Slim Adapter toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene Must | €94.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 90 W |
| Izejas spriegums | 19.5 V |
| USB pieslēgvietu skaits | 1 |
| Savietojamība | Compaq 610 EliteBook 8530p HP 2133 HP 4320t HP 4410t HP 550 HP 620 HP 630 HP 635 HP Compaq 2230s HP Compaq 2510p HP Compaq 2710p HP Compaq 6720t HP Compaq 6730s HP Compaq 6830s HP Compaq 6910p HP Compaq 8510p HP Compaq 8510w HP Compaq 8710p HP Compaq 8710w HP Compaq nc6320 HP Compaq nc6400 HP Compaq nx7400 HP EliteBook 2530p HP EliteBook 2560p HP EliteBook 2730p HP EliteBook 6930p HP EliteBook 8440p HP EliteBook 8460p HP EliteBook 8560p HP EliteBook 8560w HP EliteBook 8760w HP Folio HP Mini 2140 HP Mini 5101 HP Mini 5102 HP Mini 5103 HP ProBook 4320s HP ProBook 4330s HP ProBook 4530s HP ProBook 4535s HP ProBook 4730s HP ProBook 5330m HP ProBook 6360b HP ProBook 6450b HP ProBook 6460b HP ProBook 6465b HP ProBook 6545b HP ProBook 6550b HP ProBook 6555b HP ProBook 6560b |
| Sertifikācija | RoHS |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| AC adaperis komplektā | |
| Darbības rādītāji | |
| USB versija | 2.0 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 220 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044090 |