Ražotājs: HP
Modelis: AJ652AA#ABB
EAN: 0825585495078
HP 90W Smart AC/Auto/Air Combo Adapter. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 110 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 162 mm, Dziļums: 66 mm, Augstums: 30 mm. Svars (angļu mērvienībās): 2.8 lb
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 110 V |
| Ieejas frekvence | 60 Hz |
| Izejas jauda | 90 W |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Savietojamība | HP Compaq dc7800, Compaq 500, 600; 3100, 400, 4300, 4400, 500, 600, 6300; Compaq 2200, 2400, 2500, 2700, 4400, 4400, 6300, 6305, 6500, 6700, 6800, 6900, 7300, 7400, 8400, 8500, 8700, 9400, nc6400; EliteBook 2500, 2700, 6900, 8400, 8400, 8500, 8500, 8700, 8700; Mini 100, 2133/2140, 5100; ProBook 4300, 4400, 4500, 4700, 5300, 6300, 6400, 6500; xw6600; Officejet H470 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 162 mm |
| Dziļums | 66 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Svars | 1,27 kg |
| Papildus informācija | |
| Svars (angļu mērvienībās) | 2.8 lb lbs |